Tijdens het Keep an Eye Filmacademie Festival kunt u kennismaken met het talent het van de toekomst. Van 2 t/m 15 juli presenteren de studenten van de Nederlandse Film en Televisie Academie hun afstudeerprojecten in EYE.
Het Keep an Eye festival is vrij toegankelijk voor publiek. In de eerste week (3 -6 juli) worden de fictiefilms, documentaires en commercials van de bachelor studenten vertoond. Naast de filmvertoningen vinden diverse live programma’s plaats: een filmquiz, een presentatie door studenten over visual effects en een avond over crowdfunding. In de Arena van EYE zijn de eindpresentaties van de studenten van de production design tentoongesteld.
Master
Below Sea Level - Explorations in film (9 – 15 juli) toont het werk van zes afstudeerders van de Master in Film. Below Sea Level – Explorations in Film functioneert vooral als een tijdsdocument, een presentatie waarin de studenten delen waar zij op dit moment in hun ontwikkeling staan en hoe zij zich verhouden tot de filmwereld.
Let op! Toegang tot alle openbare vertoningen en events is gratis op vertoon van een entreebewijs. Kaarten (max. 4 kaarten p.p) voor het bachelor filmprogramma zijn vanaf maandag 2 juli alleen op te halen bij de kassa van EYE, IJpromenade 1, 1031 KT Amsterdam, tussen 10.00 en 22.00 uur. Kaarten (max. 4 kaarten p.p) voor het master filmprogramma zijn vanaf maandag 9 juli op te halen bij de kassa van EYE. Het is niet mogelijk (online) te reserveren. Na aanvang van een vertoning geen toegang.