Bekijk trailer

watch_the_first_new_goodfellas_trailer_for_25_years_-_in_cinemas_from_20_january_2017

Om deze video te bekijken moet je cookies accepteren klik hier

Goodfellas

Scorsese schetst de aantrekkingskracht van een criminele lifestyle op een Iers-Italiaans jongetje in de New Yorkse volksbuurt East Brooklyn. Henry Hill werkt zich op van manusje van alles op tot meedogenloze maffiabaas, maar beleeft ook de onvermijdelijke neergang. Glansrollen voor De Niro en Ray Liotta. Scorseses maffiaklassieker is gerestaureerd (4K) en wordt opnieuw uitgebracht door EYE.   

Na bijna 25 jaar in de maffia heeft Henry (Liotta) vrijwel alles bereikt wat mogelijk is. Als top dog in de maffia – hij heeft alles: geld, drugs, vrouwen, de beste auto’s – lijkt niemand hem iets te kunnen maken. Toch belandt ook Henry op de vrijwel onvermijdelijke way down wanneer hij wegglijdt in coke-bestoven grootheidswaan. De Niro (Jimmy Conway) waakt over hem, maar kan Hills neergang niet voorkomen.  

Goodfellas is gebaseerd op Nicholas Pileggi’s bestseller ‘Wiseguy’, Henry Hills biografie. Net als in Mean Streets (1973) en Taxi Driver (1976) oogt Scorseses milieuschets bijna documentair. De maffia wordt niet verheerlijkt; de ‘goodfellas’ beoefenen hun vak als hobby en leven zich op zeer brute wijze uit. Conway: ‘That's the way. You don't take no shit from nobody.’

De gerestaureerde versie (4K) van Goodfellas is vanaf 6 juli te zien in EYE en de landelijke bioscopen.

Image courtesy of Park Circus/Sony.

…een van de beste Amerikaanse regisseurs van de laatste vijftig jaar… (***** Trouw)

voor 19 aug 2017 21:30

algemene informatie

openingstijden

ticketbalie:
zo t/m do: 10.00 - 22.00*

vrij & za: 10.00 - 23.00*

*afhankelijk van aanvang laatste voorstelling

tentoonstelling:
dagelijks: 10.00 - 19.00
vrij: 10.00 - 21.00


meer informatie

online prijzen

film

regulier€10,-
reductie€8,50
vriend€7,50
kind t/m 11 jaar€7,50
Cineville, NFC, KNFGratis (mogelijk toeslag)
10 rittenkaart - alleen te koop aan onze kassa€80,-

tentoonstelling

regulier 

€13,-

reductie* 

€ 11,50

vriend**

€ 10,50

museumkaart 

Gratis

kinderen t/m 11 jaar 

Gratis

kinderen 12 t/m 18 jaar

€5,- 

CJP

€8,- 
Cinevillepas€ 8,-

combiticket expositie & film

€19,50
bereikbaarheid

EYE ligt direct tegenover station Amsterdam Centraal aan de overkant van het IJ en is gemakkelijk te bereiken met de gratis pont. Ook met de auto is EYE goed bereikbaar.
meer informatie

combiticket

Tentoonstelling én een film zien? Koop een combiticket en bespaar €4. Bezoek Martin Scorsese – The Exhibition én een film naar keuze en betaal niet €23,50 maar €19,50. Het combiticket is alleen verkrijgbaar aan de kassa. Deze combiprijs geldt voor reguliere films.

landelijke vertoningen

Amsterdam, EYE, t. 020 – 589 14 00, www.eyefilm.nl

Amsterdam, De Uitkijk, t. 020 223 2416. http://uitkijk.nl

Alkmaar, Filmhuis Alkmaar, t. 072 520 2022, www.filmhuisalkmaar.nl

Almere, Utopolis/Kinepolis, t. 036 530 0063, https://kinepolis.nl/bioscopen/kinepolis-almere

Amersfoort, De Lieve Vrouw, t. 033 - 422 65 55, www.lievevrouw.nl

Amstelveen, Cultuurcentrum Griffioen, t. 020-5985100, griffioen.vu.nl

Amsterdam, Filmhallen, t. 020 8208122, www.filmhallen.nl

Amsterdam, LAB111, t. 020 616 9994, www.lab111.nl/agenda/lab-filmagenda

Amsterdam, Rialto, t. 020 662 3488, www.rialtofilm.nl

Amsterdam, The Movies, t. 020 638 60 16, www.themovies.nl

Apeldoorn, Podium & Filmtheater Gigant, t. 055 – 521 63 46, www.gigant.nl

Arnhem, Focus Filmtheater, t. 026 442 4283, www.focusarnhem.nl

Assen, De Nieuwe Kolk, t. 088 012 88 88, www.dnk.nl/agenda-tickets/bioscoop

Barendrecht, Theater het Kruispunt, t. 0180 615 958, www.theaterhetkruispunt.nl

Breda, Kinepolis, t. 076 782 0600, https://kinepolis.nl/bioscopen/kinepolis-breda

Bussum, Filmhuis Bussum, t. 035 - 693 86 94, www.filmhuisbussum.nl

Delft, Filmhuis Lumen, t. 015 2140226, www.filmhuis-lumen.nl

Den Haag, Filmhuis Den Haag, t. 070 - 365 60 30, www.filmhuisdenhaag.nl

Deventer, Filmhuis de Keizer, t. 0570 – 600 515, www.filmhuisdekeizer.nl

Doetinchem, Filmhuis Gruitpoort, www.gruitpoort.nl/pagina/film/kaarten.html

Dordrecht, Kinepolis, t.  078 782 0000, https://kinepolis.nl/bioscopen/kinepolis-dordrecht

Dordrecht, The Movies, t. 078 720 0777, www.themoviesdordrecht.nl

Eindhoven, Natlab, t. 040 - 294 68 48 , www.natlab.nl

Emmen, Utopolis/Kinepolis Emmen, t. 0591 668 250, kinepolis.nl/bioscopen/kinepolis-emmen

Enkhuizen, Cinema Enkhuizen, t. 0229 – 23 22 96, www.cinemaenkhuizen.nl

Enschede, Concordia, t. 053 430 0999, www.concordia.nl/film/deze-week

Enschede, Kinepolis, t. 053 850 4724, https://kinepolis.nl/bioscopen/kinepolis-enschede

Groningen, Groninger Forum, online ticketverkoop, www.groningerforum.nl

Groningen, Kinepolis, t. 050 750 4200, https://kinepolis.nl/bioscopen/kinepolis-groningen

Haarlem, Filmschuur, t. 023 - 517 39 10, www.filmschuur.nl

Heerlen, Quatro Heerlen, t. 045-571-3030,  http://www.quatrocinema.nl/

Hengelo, Filmhuis Hengelo, t. 074-2556789,  http://www.filmhuishengelo.nl

Hilversum, Filmtheater Hilversum, t. 035 - 623 54 66, www.filmtheaterhilversum.nl

Hoorn, Cinema Oostereiland, www.cinemaoostereiland.nl

Huizen, Wolff/Kinepolis, t. 035-5880633, https://kinepolis.nl/bioscopen/huizen

Leeuwarden, Slieker Film, t. 058 – 205 03 20, www.sliekerfilm.nl

Leiden, Trianon Leiden, t. 071-5123875, www.bioscopenleiden.nl

Maastricht, Lumière, t. 043 - 321 40 80, www.lumiere.nl

Middelburg, Cinema Middelburg, online reserveren, www.cinemamiddelburg.nl

Nijmegen, Filmhuis O42, online kaartverkoop, https://filmhuiso42.nl/

Nijmegen, Lux, t. 0900 - 589 46 36, www.lux-nijmegen.nl

Oosterhout, Oosterhouts Filmcafé, t. 0162 - 722 820, http://www.oosterhoutsfilmcafe.nl

Rotterdam, Cinerama, t. 010-411 5300, www.cineramabios.nl

Rotterdam, KINO, t. 010 268 1160, kinorotterdam.nl

Rotterdam, Lantaren Venster, t. 010 – 2772277, www.lantarenvenster.nl

Sittard, De Domeinen, t. 088-5995600, www.dedomijnen.nl

Utrecht, Kinepolis, t.  030 200 3000, https://kinepolis.nl/bioscopen/kinepolis-jaarbeurs

Utrecht, Louis Hartlooper Complex, t. 030 232 04 50, www.hartlooper.nl

Utrecht,  Filmtheater ’t Hoogt, t. 030 - 232 83 88, www.hoogt.nl

Voorschoten, Filmtheater Voorschoten, t. 071 561 2566, filmtheatervoorschoten.nl

Wassenaar, Filmhuis Wassenaar, https://www.obvw.nl/filmhuis/filmprogramma.html

Zaandam, Filmtheater de Fabriek, t. 075 – 631 19 93 , www.de-fabriek.nl

Zoetermeer, Utopolis/Kinepolis, t.  079 330 0366, https://kinepolis.nl/bioscopen/kinepolis-zoetermeer

Zutphen, Filmtheater Luxor, t. 0575 – 513 750, www.luxorzutphen.nl

Zwolle, Filmtheater Fraterhuis, t. 038 423 0680, www.filmtheaterfraterhuis.nl