Skip to content
Eye Logo link to homepageEye Film Museum Logo, link to homepage
still Los tigres (Alberto Rodríguez, ES 2025)

Los tigres

Alberto Rodríguez / ES, 2025 / 109 min.

In de industriële haven van Huelva vechten broer en zus Antonio en Estrella dagelijks om het hoofd boven water te houden. Wanneer een onverwachte vondst hun leven op zijn kop zet, worden ze geconfronteerd met een beslissing die alles op het spel zet.

poster Los tigres (Alberto Rodríguez, ES 2025)
In Los Tigres duikt regisseur Alberto Rodríguez in een rauwe wereld van onderwaterarbeid en morele dilemma’s. Antonio en Estrella werken als professionele duikers, volledig afhankelijk van elkaar in een gevaarlijk beroep waar elke afdaling risico’s met zich meebrengt. Wanneer ze tijdens hun werk cocaïne aantreffen in de romp van een schip, worden ze verleid door de mogelijkheid van een beter leven. Maar wat begint als een kans, groeit uit tot een dreigende situatie waarin vertrouwen, loyaliteit en familiebanden zwaar onder druk komen te staan.

Met intense onderwatersequenties en een sobere, doeltreffende spanningsopbouw creëert Rodríguez een beklemmende thriller, gedragen door sterke vertolkingen van Antonio de la Torre en Bárbara Lennie.

Details

Regisseur

Alberto Rodríguez

Productiejaar

2025

Productieland(en)

ES

Originele titel

Los tigres

Lengte

109 min.

Taal

Spaans

Ondertiteling

ENG

Drager

DCP

Onderdeel van

Amsterdam Spanish Film Festival 2026

Het Amsterdam Spanish Film Festival (ASFF) viert de rijkdom en diversiteit van de Spaanse cinema en brengt film, cultuur en publiek samen in een levendige en inspirerende setting. Met een zorgvuldig samengesteld programma presenteert het festival een breed scala aan films, van hedendaagse hoogtepunten tot opkomende makers en verborgen parels, en biedt het bezoekers een unieke kans om de veelzijdigheid van Spaanse verhalen te ervaren.

Lees meer
campagnebeeld Amsterdam Spanish Film Festival 2026

Je moet cookies accepteren om dit te kunnen kijken.

still Los tigres (Alberto Rodríguez, ES 2025)
still Los tigres (Alberto Rodríguez, ES 2025)
Achteraf nog iets drinken of eten? Reserveer online voor Eye Bar & Restaurant.
Voorrang op tickets? Steun Eye en zie meer.
NLEN
;

Huidige tentoonstelling

  • 3 april — 6 september 2026

    Eye(s) Open

    Nieuwe Perspectieven op Koloniaal Filmerfgoed

Films, talks & events

Alles

Alle dagen

Alle talen

Sorteer op