Skip to content
Eye Logo link to homepageEye Film Museum Logo, link to homepage
Cinedans 2026 Cinedans LAB Dance and Camera Workshop

Cinedans LAB: Dance and Camera Workshop

Cinedans 2026: Cinedans LAB: Dance and Camera Workshop

Cinedans LAB presenteert tijdens Cinedans FEST ’26 de veelgeprezen workshop Dance en Camera, speciaal voor professionele makers met een achtergrond in beweging en/of film.

poster Cinedans Festival 2026
Onder leiding van de ervaren Cinedans workshopleiders filmmaker Steven Elbers en choreograaf Sara Europaeus biedt deze praktische workshop inzicht in, en begeleiding bij, hoe je beweging en het lichaam op een zinvolle manier kan inzetten in film en welke rol de camera hierbij speelt. Van conceptontwikkeling tot het maken van bewegingsmateriaal, van filmtechnieken tot de uiteindelijke montage: deze workshop geeft je alle handvatten voor het maken van je eigen onderscheidende dansfilm!

Dit is onderdeel van

Details

Lengte

480 min.

Voertaal

Engels

Onderdeel van

Cinedans 2026

Cinedans FEST keert terug naar Eye met een rijk en internationaal filmprogramma waarin de schoonheid van dans en de kracht van film samenkomen!

Lees meer
campagnebeeld Cinedans Festival 2026
Achteraf nog iets drinken of eten? Reserveer online voor Eye Bar & Restaurant.
Voorrang op tickets? Steun Eye en zie meer.
NLEN
;

Huidige tentoonstelling

  • 19 september 2026 — 31 januari 2027

    Ulrich Seidl

    Über das Leben, die Liebe und den Tod

Films, talks & events

Alles

Alle dagen

Alle talen

Sorteer op