Skip to content
Eye Logo link to homepageEye Film Museum Logo, link to homepage
still Vogelhuis verhaaltjes (Célia Rivière, FR 2019)

Vogelhuis Verhaaltjes

Célia Rivière / FR, 2019 / 45 min.

Het is heerlijk om verhaaltjes voor te lezen. Maar het is nog veel leuker om te kijken en te luisteren! De illustraties van prachtige prentenboeken komen tot leven. Dit zijn negen verhaaltjes voor kinderen verzameld in 45 minuten geanimeerde beelden over vogeltjes die vliegen, fluiten, tsjilpen en die bijzondere avonturen beleven.

poster Vogelhuis verhaaltjes (Célia Rivière, FR 2019)

In deze heerlijke verhaaltjes maken we onder andere kennis met een verlegen vogeltje dat achterin een vrachtwagen achterblijft, met een nijlpaard die zijn bibs te groot vindt en met een pinguïn die het koud heeft. In een ander verhaal wordt Duimelijntje ontvoerd om te trouwen met een lelijke pad. Vervolgens leren we vijf rare vogels kennen; de ene was geperforeerd, de tweede was dubbelgevouwen, de derde was heel zacht, de andere altijd ondersteboven en de laatste totaal mislukt. Op een dag ontmoetten ze de perfecte!

brullende leeuw

Het zevende verhaaltje gaat over Gaspard, een klein vogeltje, die op een mooie dag op Gastons hoofd landt en niet meer weggaat. En in het volgende verhaal krijgt een brullende leeuw tot zijn schrik te maken met allerlei dieren die zijn bevelen niet langer willen opvolgen. In het laatste verhaal eindigen we met een vogel die een ster heeft doorgeslikt.

Details

This movie is suitable for all ages

Regisseur

Célia Rivière

Productiejaar

2019

Productieland(en)

FR

Originele titel

La Cabane aux Oiseaux

Lengte

45 min.

Taal

Nederlands

Drager

DCP

Achteraf nog iets drinken of eten? Reserveer online voor Eye Bar & Restaurant.
Voorrang op tickets? Steun Eye en zie meer.
NLEN
;

Huidige tentoonstelling

  • 28 september 2025 — 8 februari 2026

    Tilda Swinton

    Ongoing

Films, talks & events

Alles

Alle dagen

Alle talen

Sorteer op