Workshop Kleurenfilm (6-12 jaar)
Meer dan 100 jaar geleden bestonden er nog geen kleurenfilms. Hoe werden films toen ingekleurd? Dat kun je zelf ontdekken in de workshop Kleurenfilm tijdens de kerstvakantie. Je krijgt na afloop je eigen kleurenfilm mee naar huis.
Trek je overjas aan, kijk door de loep en geef je lievelingskleur aan oude filmbeelden. Vroeger, aan het begin van de vorige eeuw, was kleurenfilm nog niet zo vanzelfsprekend als nu. Het was een spannende tijd waarin druk werd geëxperimenteerd met kleuren in de film.
Na een korte rondleiding door de tentoonstelling speel je in de workshop met kleur op echte oude filmstroken. Zo zie je hoe een oude film er vroeger uitzag en hoe film is opgebouwd uit allemaal losse beelden. Samen met andere laboranten geef je kleur aan de beelden. Experimenteer met alle kleuren van de regenboog, flits flats door elkaar of werk heel precies zoals in het echt.
Details
Achteraf nog iets drinken of eten? Reserveer online voor Eye Bar & Restaurant.
Voorrang op tickets? Steun Eye en zie meer.
Voorrang op tickets? Steun Eye en zie meer.
NLEN