Skip to content
Eye Logo link to homepageEye Film Museum Logo, link to homepage
still Pan's Labyrinth (El Laberinto Del Fauno) (Guillermo del Toro, ES/MX 2006)

Pan's Labyrinth

Guillermo del Toro / ES, FR, MX, US, 2006 / 118 min.

Een fantasierijk gothic sprookje voor volwassenen dat zich afspeelt in Spanje tijdens de Tweede Wereldoorlog. Wat gebeurt er als de fantasie gelooft dat iets echt is? Een van de meest betoverende fabels van de afgelopen decennia.

poster Pan's Labyrinth (El Laberinto Del Fauno) (Guillermo del Toro, ES/MX 2006)
Spanje, 1944. Een meisje wordt naar haar meedogenloze stiefvader gestuurd. 's Nachts ontmoet ze een fee die haar meeneemt naar een oude faun. Hij vertelt haar dat ze een prinses is, maar dat ze haar koninklijke status moet bewijzen door drie gruwelijke opdrachten te overleven.

Pan's Labyrinth wordt ingeleid door Alicia Bergamelli, een van Eye's Programmeurs van de Toekomst. Bergamelli stelde het filmprogramma The Tower of Crossed Destinies samen, van 23 tot en met 25 juli in Eye, over volksverhalen, sprookjes en mythische verhalen en hoe deze verhalen de cinema blijven beïnvloeden.

Als aanvulling op het programma – en nu we de 20e verjaardag van Guillermo del Toro's Pan's Labyrinth naderen – onderzoekt de film de kracht van de verbeelding en de ongehoorzaamheid van een kind tegenover autoritarisme, met een van de meest betoverende fabels van de 21e eeuw als resultaat.

Vertoning op 35mm

Details

Persons under 16 years must be accompanied by an adultScenes from this movie may cause fearThis movie contains scenes of violence

Regisseur

Guillermo del Toro

Productiejaar

2006

Productieland(en)

ES, FR, MX, US

Originele titel

El laberinto del fauno

Lengte

118 min.

Taal

Spaans

Ondertiteling

ENG of NLD

Drager

35mm

Onderdeel van

Eye Classics

Klassiekers te over in de Eye-collectie. En we vertonen ze regelmatig, in allerlei programma’s. Met Eye Classics haalt Eye de filmgeschiedenis nog dichterbij. Wekelijks draaien we drie klassiekers uit de collectie onder één herkenbare noemer: Eye Classics.

Lees meer
campagnebeeld Eye Classics
still Pan's Labyrinth (El Laberinto Del Fauno) (Guillermo del Toro, ES/MX 2006)
still Pan's Labyrinth (El Laberinto Del Fauno) (Guillermo del Toro, ES/MX 2006)
campagnebeeld Alicia Bergamelli  – The Tower of Crossed Destinies (© Kim Thompson)

Programmeurs van de Toekomst

Programmeurs van de Toekomst-trainee Alicia Bergamelli presenteert op 23 en 25 juli 2025 een tweedaags programma over folklore, sprookjes en mythologie in Eye en op de Eye Film Player. The Tower of Crossed Destinies volgt de vergeten paden van betoverende fabels die door generaties en culturen heen de cinema hebben gevormd.

Lees meer
Achteraf nog iets drinken of eten? Reserveer online voor Eye Bar & Restaurant.
Voorrang op tickets? Steun Eye en zie meer.
NLEN
;

Huidige tentoonstelling

  • 3 april — 6 september 2026

    Eye(s) Open

    Nieuwe Perspectieven op Koloniaal Filmerfgoed

Films, talks & events

Alles

Alle dagen

Alle talen

Sorteer op